Home Aktualności
Miło Nam poinformować że Pani Katarzyna Kozłowska, nasza koordynator projektu została powołana w skład Regionalnego Komitetu Rozwoju Ekonomii Społecznej Województwa Świętokrzyskiego. Pismo w załączeniu tutaj

Ruszył Sektor 3.0 - najważniejsza

pozarządowa konferencja technologiczna

w Polsce-27.05.2015

Już dzisiaj w Centrum Nauki Kopernik rozpocznie się Sektor 3.0, jedno z najistotniejszych wydarzeń w corocznym kalendarzu polskiego sektora pozarządowego. Hasłem przewodnim tegorocznej edycji jest #MoreDigital i uwierzcie nam - będzie bardzo cyfrowo!

Konferencja trwa dwa dni, a są one podzielone w myśl prostego klucza: pierwszy dzień to wykłady specjalistów, zarówno z kraju, jak i zagranicy, natomiast druga skupia się wokół tematycznych warsztatów, odbywających się w kilku wybranych lokalizacjach Warszawy.

Dzisiaj spotkamy się podczas sesji ogólnej, w której udział wezmą poseł do Parlamentu Europejskiego Michał Boni, Maria Wasiak, minister infrastruktury i rozwoju, profesor Junseok Hwang z Uniwersytetu w Seulu oraz Ivan Owen, wykładowca z Uniwersytetu Waszyngtońskiego.

Wszyscy prelegenci doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak ważną ideą jest przewodnie hasło tegorocznej konferencji, czyli More Digital. To dzisiaj nie tylko styl życia, ale pewna idea społeczna, trend niezbędny do istnienia w zdominowanym przez rozwiązania cyfrowe świecie. Być #MoreDigital znaczy korzystać z dobrodziejstw nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Świat smartfonów, tabletów, wearables, dronów i stałego podłączenia do globalnej sieci jest rzeczywistością, a przeszedł przecież długą drogę od szalonych wizji pisarzy science-fiction.

Ideą konferencji Sektor 3.0 od początku było szerzenie pewnego rodzaju trendów obowiązujących w nowoczesnym świecie. To wydarzenie stało się istotną datą w świecie polskiego trzeciego sektora, więc każda kolejna edycja spotyka się z coraz większym zainteresowaniem. Działalność pozarządowa nie może obejść się bez nowoczesnych rozwiązań technologicznych, więc bycie na bieżąco jest niezwykle istotne.

Konferencji przyświeca jeden cel - udowodnienie, że technologie nie są niczym skomplikowanym, a ich wykorzystanie nie musi wiązać się z latami nauki czy wielkimi kosztami. To niezwykle istotne w kontekście pracy w trzecim sektorze, dlatego Sektor 3.0 jest tak ważnym miejscem na eventowej mapie Polski pod tym kątem. A zatem rozpoczynamy pierwszy, pełen wrażeń i wiedzy dzień konferencji Sektor 3.0, natomiast wszystkich, którzy nie dadzą rady być razem z nami w Warszawie zapraszamy do naszego serwisu oraz mediów społecznościowych, gdzie będziemy na bieżąco relacjonować przebieg konferencji.

 


 

ZARZĄDZENIE NR 174/2015 PREZYDENTA MIASTA KIELCE z dnia 20 maja 2015 r. w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na realizację w 2015r. zadań publicznych miasta zleconych przez Miasto Kielce do realizacji organizacjom pozarządowym i innym podmiotom oraz powołania Komisji Konkursowej do zaopiniowania złożonych ofert.

 

 

http://www.bip.kielce.eu/attachments/1036567/3290767/1.0/zarz%C4%85dzenie_nr_174_ogloszenie.pdf

 

 


 

 

 Dziękujemy WSZYSTKIM organizacjom, które wzięły udział w głosowaniu. Szczególne podziękowania kierujemy do organizacji, które oddały głosy na Ks Stanisława Słowika i Katarzynę Kozłowską. Postaramy się dołożyć wszelkich starań by pomimo nie dostania się do Komitetu Monitorującego RPO 2014-2020, będziemy dalej działań w zakresie deklarowanych postulatów.
Z wyrazami szacunku i podziękowania


Ks Stanisław Słowik
Katarzyna Kozłowska


 

Chcielibyśmy podzielić się z Państwem dobrą wiadomością, znaleźliśmy się na liście Ośrodków Wsparcia Ekonomii Społecznej zakwalifikowanych do audytu:

 

51_AKSES_2015 ŚWIĘTOKRZYSKI OŚRODEK WSPARCIA EKONOMII SPOŁECZNEJ(ŚOWES) 65,01 pozytywna

Bardzo się cieszymy ale jeszcze przed nami sam audyt, ale włożymy jak najwięcej pracy i starań aby przejść go pozytywnie.

 


 

 

POWSTAŁA NAJWIĘKSZA GRUPA NIEFORMALNA W POWIECIE BUSKIM

 

18 marca została podpisana umowa założycielska Partnerstwa VIRIBUS UNITIS. Z inicjatywy parafii p.w. Św. Brata Alberta pięciu Partnerów: Powiat buski, Gmina Busko-Zdrój, Firma kotlarska „SAS”, Parafia p.w. Św. Brata Alberta oraz Fundacja „Słoneczna Przyszłość” utworzyło największą grupę nieformalną w powiecie buskim. Nowopowstały podmiot ma działać na rzecz rozwiązywania problemów społecznych i rozwoju zasobów ludzkich na terenie powiatu buskiego. Sprawami priorytetowymi będą: pomoc społeczna, wolontariat i ekonomia społeczna. Dotychczas każdy z Partnerów podejmował tego typu działania, ale teraz będzie to realizowane wspólnymi siłami, co po łacinie brzmi – viribus unitis. Trójsektorowa reprezentacja regionu pozwoli na sprawne koordynowanie działań. Zaraz po świętach wielkanocnych  odbędzie się I Zgromadzenie Partnerów, w trakcie którego podjęte zostaną główne decyzje personalne w zakresie reprezentacji Partnerstwa oraz zostanie zaplanowany plan działań na najbliższy okres. Siedziba Partnerstwa mieści się w Busku-Zdroju przy ul. Lipowej 1.

Powstanie Partnerstwa jest rezultatem projektu: „LOKALNE CENTRUM EKONOMII SPOŁECZNEJ SUBREGION POŁUDNIOWY”


 

W załączeniu podajemy informację dotyczącą działalności naszego LCESu

Link

 


 

 

 

 


 

Zanim założysz spółdzielnię socjalną-prezentacja Pana Waldemara Żbika, polecamy obejrzeć:)

 

https://www.youtube.com/watch?v=udTejdy9Ueg

 

Więcej informacji na temat aspektów prawnych i merytorycznych dotyczących spółdzielni socjalnych znajduje się na stronie:

 

http://spoldzielniasocjalnawpraktyce.pl/


 

Wyróżnienie Ministra Pracy i Polityki Społecznej dla Caritas Kieleckiej

Z radością pragniemy poinformować, że Caritas Kielecka otrzymała wyróżnienie z okazji Dnia Pracownika Socjalnego.

W dniu 21 listopada br. delegacja Zarządu Caritas Diecezji Kieleckiej na czele z Dyrektorem ks. dr Stanisławem Słowikiem podczas  uroczystej Gali z okazji „25 lat pomocy społecznej w Wolnej Polsce” odebrała z rąk Ministra Władysława Kosiniaka - Kamysza wyróżnienie zespołowe Ministra Pracy i Polityki Społecznej za tworzenie sieci placówek pomocowych dla szerokiego kręgu beneficjentów. Uroczystość odbyła się w Pałacu Prezydenckim w Warszawie, a została zorganizowana przez Kancelarię Prezydenta RP i Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej w ramach odchodów Dnia Pracownika Socjalnego. Wydarzenie swoją obecnością zaszczycił Prezydent RP Bronisław Komorowski, który pogratulował zebranym osiągnięć i zaangażowania w rozwiązywanie problemów społecznych. Wyróżnienie przyznano na wniosek Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Kielcach i jest wyrazem uznania dla nowatorskich i niezwykle skutecznych działań Caritas Kieleckiej na polu niesienia pomocy najbardziej potrzebującym na przestrzeni 25 lat działalności.

Wyrażamy wdzięczność Panu Ministrowi za docenienie działalności Caritas Diecezji Kieleckiej oraz Panu Dyrektorowi MOPR w Kielcach za zauważenie naszych dokonań.

 


 

Pozyskaliśmy nowe pozycje z Centrum Rozwoju Zasobów Ludzkich, spis wszystkich tytułów znajduje się w naszej "Bibliotece". Zachęcamy do lektury!!!

 


 

Zostań wolontariuszem i odkryj z nami radość pomagania!

Caritas Diecezji Kieleckiej serdecznie zaprasza do współpracy osoby, które chcą  pomagać potrzebującym m.in. bezrobotnym poprzez rozmowę i towarzyszenie. Zachęcamy do zgłaszania się osób pracujących, prowadzących swoje firmy, studentów, aktywnych emerytów i innych chętnych do współpracy. Wystarczy poświęcić 2 godziny w miesiącu, a może właśnie Twoje wsparcie okaże się najważniejsze. Zapewniamy szkolenia i wsparcie zespołu. Jeśli chcesz zostać wolontariuszem, zgłoś się do Klubu Integracji Społecznej:

- Kielce, ul. Wesoła 54/7, tel. 41/ 344-46-72 lub 41/346-01-16 wew.24
- Busku- Zdroju, ul. Lipowa 1, tel. 41/378-70-09
- Jędrzejowie,  ul. Kwiatowa 1, tel.  41/381-27-41 
- Sędziszowie, ul. Jana Pawła II 3, tel. 41/ 386-60-37

W dniu 28.05.2014 r. o godz. 10:30 mieliśmy przyjemność uczestniczyć w spotkaniu informacyjnym w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Busku-Zdroju przy ulicy Mickiewicza 15, na temat "Możliwości realizacji inwestycji w ramach nowej perspektywy finansowania funduszy europejskich na lata 2014-2020" Spotkanie zostało zorganizowane przez Urząd Marszałkowski województwa świętokrzyskiego.


 

Ukazał się artykuł dotyczący LCeS, link do strony: tutaj

 

Ukazał się artykuł dotyczący debaty lokalnej w Busku-Zdroju, link do strony:

http://ponidzie.tv/debata-podmioty-ekonomii-spolecznej-nowa-moda-czy-realna-potrzeba-busko-zdroj,1,447,.html

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani preferencyjną pożyczką dla swojej organizacji to proszę zapoznać się z ofertą PAF PIO: tutaj, i TISE: tutaj


Caritas na Ogólnopolskich Targach Pracy

We wtorek, 1 kwietnia 2014 przedstawiciele Caritas Diecezji Kieleckiej wzięli udział w XVII Ogólnopolskich Targach Pracy, zachęcając do zapoznania się z szeroką działalnością Caritas, Centrum Integracji Społecznej, Klubu Integracji Społecznej w Kielcach, Lokalnego Centrum Ekonomii Społecznej w Busku-Zdroju oraz wieloma formami wsparcia, szkoleniami i stażami dla bezrobotnych.

To największe tego typu jednodniowe targi w kraju i miejsce, gdzie poszukujący zatrudnienia mogą bezpośrednio spotkać się z przedstawicielami pracodawców, instytucji oraz firm szkoleniowych i doradczych.

Co roku Targi Pracy odwiedza kilka tysięcy zwiedzających. W targach wzięło udział ponad 100 wystawców, przedstawiono około 4500 ofert pracy z różnych branż.

Przedsięwzięcie zorganizował MUP Kielce poraz Targi Kielce. Jak zaznaczają organizatorzy targów, widać już oznaki ożywienia na rynku pracy. Patronat honorowy objęli Minister Pracy i Polityki Społecznej, Prezydent Kielc, wojewoda i marszałek świętokrzyski, starosta kielecki.

Lokalne Centrum Ekonomii Społecznej reprezentowała Pani Kamila Piotrowicz

 

 


 

Nasi uczestnicy mieli także możliwość uczestnictwa w wizytach studyjnych w dniach 11-13 czerwca i 16-18 grudnia 2014 roku, odwiedziliśmy m.in. spółdzielnie socjalne w woj. małopolskim i śląskim takie jak:

 

Spółdzielnia Socjalna "Przystań" z Raciechowic, świadcząca usługi gastronomiczno-cateringowe,

Spółdzielnia Socjalna "Kuźnia Smaku" z Czesławia, świadcząca usługi promujące region, m.in rękodzieło, wytwory lokalnych twórców, tradycyjne miejscowe potrawy i przetwory,

Spółdzielnia Socjalna "Prana" z Krakowa, także świadcząca usługi gastronomiczno-cateringowe,

Spółdzielnia Socjalna "Piąty Element" z Krakowa, świadcząca usługi marketingowe, wizerunkowe i internetowe,

Spółdzielnia Socjalna "Ogrody Smaku" w Tychach, świadcząca usługi gastronomiczne, organizuje wesela, chrzciny i komunie.

Jeżeli Państwo byliby zainteresowani uczestnictwem w kolejnej wizycie to bardzo prosimy o kontakt z biurem.

 


Spotkanie partnerskie odbyło się 26 maja 2015r. w Odonowie w godzinach 14-18.

Spotkanie partnerskie odbyło się 21 kwietnia 2015r. w Lokalnym Centrum Ekonomii Społecznej w godz.9-13.

Kolejne seminarium Funkcje ekonomii społecznej w rozwoju lokalnymodbyło się w Pińczowie dnia 13.02.2015 w godzinach 9-13 w Pińczowskim  Samorządowym Centrum Kultury,ul. Piłsudskiego 2A sala nr 11 (sala  kominkowa)

Spotkanie partnerskie odbyło się 04 listopada 2014 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Bejscach, w godzinach 10-14. Dziękujemy wszystkim za udział w spotkaniu.

Spotkanie partnerskie odbyło się 14 października 2014 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Bejscach, w godzinach 10-14.

Warsztaty z ekonomii społecznej odbyły się w dniu 30 lipca 2014 w ECB, w godz. 11-17 a poprowadził je Pan Szymon Surmacz, serdecznie dziękujemy wszystkim osobom które wzięły w nich udział. W galerii można zobaczyć zdjęcia z warsztatów.

Kolejne spotkanie partnerskie odbyło się 18.06.2014 r. w budynku Cechu Rzemieślników i Przedsiębiorców w Kazimierzy Wielkiej, w godzinach 10-14. Dziękujemy wszystkim za udział w spotkaniu.

9 czerwca 2014 w Powiatowym Środowiskowym Domu Samopomocy w Kazimierzy Wielkiej, ul. Partyzantów 29, w godzinach 9:30-13:30 odbyło się w Kazimierzy Wielkiej seminarium " Czy ekonomia społeczna jest nam potrzebna?"

Spotkanie partnerskie pt. „Praktyczne uwarunkowania i wartości wynikające z budowania oraz funkcjonowania partnerstw lokalnych na rzecz ekonomii społecznej” odbyło się 3 marca 2014 r., w godz. 10.00-15.00 w Sali warsztatowej Europejskiego Centrum Bajki w Pacanowie, ul. Kornela Makuszyńskiego 1.

11 grudnia w siedzibie Lokalnego Centrum Ekonomii Społecznej przy parafii św. Brata Alberta w Busku-Zdroju, ulica Lipowa 1, w godzinach 10-14, odbyła się debata lokalna pt. "Podmioty Ekonomii Społecznej – nowa moda, czy realna potrzeba"


11 października 2013 r. w godzinach 10-14 w Urzędzie Gminy w Pacanowie odbyła się debata lokalna pod tytułem "Bilans zasobów i szans rozwoju ekonomii społecznej", zapraszamy do obejrzenia galerii z tego wydarzenia oraz na stronę internetową Urzędu Gminy Pacanów gdzie zamieszczona jest obszerna relacja z tego wydarzenia:

http://pacanow.pl/wiadomosci/news.php?id=12696

a także na portalu busko.net.pl: http://swietokrzyskie.info/wiadomosci/news.php?id=15208.


Piętnaste zajęcia szkoleniowe pt."Przygotowanie wniosku o pomoc-metodologia" w wymiarze 30 godzin (5 dni x 6 godzin) odbyły się w dniach 16-20.06.2015 w siedzibie LCeSu, ul. Lipowa 1, 28-100 Busko-Zdrój

Czternaste zajęcia szkoleniowe pt. "Organizacja w kontekście rozwoju jej pracowników - na przykładzie prowadzenia spółdzielni socjalnej" w wymiarze 30 godzin (5 dni x 6 godzin) odbyły się w dniach 20-24.04.2015r. w Urzędzie Gminy Czarnocin.

Trzynaste zajęcia szkoleniowe pt." Zarządzanie projektami (poziom zaawansowany)" w wymiarze 30 godzin (5 dni x 6 godzin) odbyły się w dniach 21-25.03.2015 w Europejskim Centrum Bajki w Pacanowie

Dwunaste zajęcia szkoleniowe pt."Przygotowanie wniosku o pomoc" w wymiarze 30 godzin (5 dni x 6 godzin) odbyły się w dniach 22-23, 29-31.12.2014 w siedzibie LCeSu, ul. Lipowa 1, 28-100 Busko-Zdrój.

Jedenaste zajęcia szkoleniowe pt. "Komunikacja interpersonalna" w wymiarze 30 godzin (5 dni x 6 godzin) odbyły się w dniach 23-30.11.2014 w GOK w Bejscach.

Dziesiąte zajęcia szkoleniowe pt. "Zarządzanie NGO - zagadnienia prawno-organizacyjne" w wymiarze 30 godzin (5 dni x 6 godzin) odbyły się w dniach 17-18.06. oraz 07-09.07.2014 w budynku Cechu Rzemieślników i Przedsiębiorców w Kazimierzy Wielkiej, ul. Okrężna 9, 28-500 Kazimierza Wielka.

Dziewiąte zajęcia szkoleniowe pt. "Biznesplan" w wymiarze 30 godzin (5 dni x 6 godzin) odbyły się w dniach 01-10 kwietnia 2014 r. w siedzibie LCeSu, ul. Lipowa 1, 28-100 Busko-Zdrój oraz Europejskim Centrum Bajki w Pacanowie.

Ósme zajęcia szkoleniowe pt. " Zawiązywanie partnerstw i sieci lokalnych" w wymiarze 30 godzin (5 dni x 6 godzin) odbyły się w dniach 04-12 marca 2014 r. w siedzibie LCeSu, ul. Lipowa 1, 28-100 Busko-Zdrój. Wszystkich zainteresowanych kolejnymi szkoleniami prosimy o kontakt z biurem.

Siódme zajęcia szkoleniowe pt. "Zarządzanie projektami (poziom podstawowy)" w wymiarze 30 godzin (5 dni x 6 godzin) odbyły się w dniach 12-16 lutego 2014 r. w siedzibie LCeSu, ul. Lipowa 1, 28-100 Busko-Zdrój. Wszystkich zainteresowanych kolejnymi szkoleniami prosimy o kontakt z biurem.


Szóste zajęcia szkoleniowe pt. "Budowanie zespołu projektu (case study)" w wymiarze 30 godzin (5 dni x 6 godzin) odbyły się w dniach 11-15 grudnia 2013 r. w siedzibie LCeSu, ul. Lipowa 1, 28-100 Busko-Zdrój. Wszystkich zainteresowanych kolejnymi szkoleniami prosimy o kontakt z biurem.


Piąte zajęcia szkoleniowe pt. "Księgowość w NGO" w wymiarze 30 godzin (5 dni x 6 godzin) odbyły się w dniach 18 października 2013 r - 10 listopada 2013r. w siedzibie LCeSu, ul. Lipowa 1, 28-100 Busko-Zdrój. Wszystkich zainteresowanych kolejnymi szkoleniami o kontakt z biurem.


Czwarte zajęcia szkoleniowe pt. "Zarządzanie zasobami ludzkimi" w wymiarze 30 godzin (5 dni x 6 godzin) odbyły się w dniach 7 września 2013 r. - 2 października 2013r. w Pacanowie. Wszystkich zainteresowanych kolejnymi szkoleniami prosimy o kontakt z biurem.


Trzecie zajęcia szkoleniowe pt. " Pozyskiwanie środków na rozpoczęcie działalności gospodarczej" w wymiarze 30 godzin (5 dni x 6 godzin) odbyły się w dniach 27-31 sierpień 2013 r.w siedzibie LCeSu, ul. Lipowa 1, 28-100 Busko-Zdrój. Wszystkich zainteresowanych kolejnymi szkoleniami prosimy o kontakt z biurem.


Drugie zajęcia szkoleniowe pt. "ABC Spółdzielni Socjalnych" w wymiarze 30 godzin (5 dni x 6 godzin) odbyły się w dniach 22-26 czerwiec 2013 r. w Kazimierzy Wielkiej. Wszystkich zainteresowanych kolejnymi szkoleniami prosimy o kontakt z biurem.


Pierwsze zajęcia szkoleniowe pt. "ABC fundacji i stowarzyszeń" w wymiarze 30 godzin (5 dni x 6 godzin) odbyły się w dniach 15-22 maja 2013 r.

 


 

Trwają prace nad przygotowaniem wyboru doradców i trenerów którzy będą udzielać wsparcia w ramach projektu LCeS.


Wyniki naboru na usługi prawne i księgowo-podatkowe z dnia 25.03.2013:

Prawne

Księgowo-podatkowe

 


 

Spotkania informacyjno-rekrutacyjne które już się odbyły:

 

06.05.2015 (środa) w godzinach 8:30-10:30 w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Wiślicy, ul. Batalionów Chłopskich 62, 28-160 Wiślica

 

01.04.2015 (środa) w godzinach 10-12 w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Czarnocinie, ul. Czarnocin 100

 

30.03.2015 (poniedziałek) w godzinach 14:00-14:30 w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Złotej, ul. Złota 109


19.03.2015 (czwartek) w godzinach 10:00-10:30 w Powiatowym Urzędzie Pracy w Pińczowie, ul. Złota 7

 

17.03.2015 (wtorek) w godzinach 10:00-10:30 w Powiatowym Urzędzie Pracy w Busku-Zdroju, ul. Różana 2


12.12.2014 (piątek) w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Czarnocinie, w godzinach 10-12

 

04.11.2014 (wtorek) w Powiatowym Urzędzie Pracy w Kazimierzy Wielkiej, w godzinach 10-14

 

27.10.2014 (poniedziałek) w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Wiślicy, w godzinach 9-11


14.10.2014 (wtorek) w Gminnym Ośrodku Kultury w Bejscach, w godzinach 10-14

 

16.09.2014 (wtorek) w Urzędzie Gminy Kije w godzinach 9-11, Kije 16, 28-404 Kije

 

13.06.2014 (piątek) w Miejsko-Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Kazimierzy Wielkiej, ul. Kościuszki 12, godz. 08-11

 

13.05.2014 (wtorek) w Powiatowym Urzędzie Pracy w Busku-Zdroju, ul. Różana 2, godz. 09-10

 

04.03.2014 (wtorek) w Urzędzie Gminy Działoszyce, ul. Skalbmierska 5, godz. 10-12

 

03.03.2014(poniedziałek) w Europejskim Centrum Bajki w Pacanowie, ul. Kornela Makuszyńskiego 1, godz. 10-12


09.01.2014 (czwartek) w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej  w Nowym Korczynie, ul. Buska 7, godz. 10-12.


30.12.2013 (poniedziałek) o godzinie 9 na sesji Rady Gminy w Działoszycach , Skalbmierska 5, 28-440 Działoszyce.


21.11.2013 (czwartek) o godzinie 9 na sesji Rady Gminy Bejsce w Urzędzie Gminy Bejsce.


18.11.2013 (poniedziałek) o godzinie 13 na sesji Rady Gminy Złotej w Bibliotece Publicznej w Złotej, ul. Parkowa 8.


15.11.2013 (piątek) o godzinie 16 w Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury w Skalbmierzu, ul. Szkolna 1


14.11.2013 (czwartek) na sesji Rady Miejskiej Buska-Zdrój pod koniec obrad w punkcie "Sprawy różne i wolne wnioski" od godziny 10, ul. Mickiewicza 10


16.10.2013 (środa) w Urzędzie Gminy w Kijach, Kije 16 w godzinach 10-12


30.07.2013 (wtorek) w Urzędzie Gminy w Opatowcu przy ulicy Rynek 3 o godz.9


16.07.2013 (wtorek) w świetlicy wiejskiej przy remizie OSP w Pawłowicach, podczas sesji rady gminy Michałów o godz.15.


15.07.2013 (poniedziałek) w Powiatowym Urzędzie Pracy w Kazimierzy Wielkiej przy ulicy Partyzantów 29, w godzinach 9-11.


27.06.2013 (czwartek) w Urzędzie Gminy Czarnocin, Czarnocin 100, w godzinach 8-9


24.06.3013 (poniedziałek) w Urzędzie Miasta i Gminy Kazimierzy Wielkiej, ul. Kościuszki 12, w godzinach od 10 do 12


07.06.2013 (piątek) w Urzędzie Gminy Solec - Zdrój, ul. 1 maja 10, w godzinach 9:30-12:30


06.06.2013 (czwartek) w Urzędzie Gminy Pacanów, ul. Rynek 15, w godzinach 8-12


06.05.2013 (poniedziałek) w Urzędzie Gminy w Wiślicy, ul. Długosza, od godziny 9


29.04.2013 (poniedziałek) w Urzędzie Gminy Gnojno, Gnojno 145 w godzinach 9-12


16.04.2013 (wtorek) w Urzędzie Gminy Tuczępy, Tuczępy 35 w godzinach 10-13


10.04.2013 (środa) w Urzędzie Gminy Stopnica, ul. Kościuszki 2 w godzinach 10-13


28.03.2013 (czwartek) w Powiatowym Urzędzie Pracy w Pińczowie, ul. Złota 7 w godzinach 10-13


26.03.2013 (wtorek) w Urzędzie Gminy Nowy Korczyn, budynek GOPS, ul. Buska 7 w godzinach 9-12


25.03.2013 (poniedziałek) w Powiatowym Urzędzie Pracy w Busku-Zdroju przy ulicy Różanej 2 w godzinach 8-14


07.03.2013 (czwartek) w Lokalnym Centrum Ekonomii Społecznej, ul. Lipowa 1 w godzinach 12-14


22.02.2013 (piątek) w Lokalnym Centrum Ekonomii Społecznej, ul. Lipowa 1 w godzinach 10-12

 


Na bieżąco będziemy podawać szczegółowe informacje o kolejnych spotkaniach. Można także zgłaszać się do naszego biura lub wysłać formularz zgłoszeniowy.


Informacja o wydłużeniu terminu dotyczących zapytań ofertowych nr 8/LCES/2013 i 9/LCES/2013 z dnia 11.03.2013ZARZĄDZENIE
NR
174/2015
PREZYDENTA
MIASTA
KIELCE
z
dnia
20
maja
2015
r.
w
sprawie
ogłoszenia
otwartego
konkursu
ofert
na
realizację
w
2015r.
zadań
publicznych
miasta
zleconych
przez
Miasto
Kielce
do
realizacji
organizacjom
pozarządowym
i
innym
podmiotom
oraz
powołania
Komisji
Konkursowej
do
zaopiniowania
złożonych
ofer